Gerçek Bir Araba Yarışı : Racing

Android için Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma nakkistudios Uzbilogix Racing & Sports Game Plays
Gerçek Bir Araba Yarışı : Racing oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız inanılmaz heyecanlı bir araba yarışı oyununa sahip olabi

Gerçek Bir Araba Yarışı : Racing oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve çok severek oynayacağınız inanılmaz heyecanlı bir araba yarışı oyununa sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz her an ve her yerde oyunu cihazınızdan açarak eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Araba yarışı tutkunu olan oyun severler için özel olarak geliştirilmiş olan Gerçek Bir Araba Yarışı : Racing oyunu, son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen menüsü ile beğeni topluyor ve herkes tarafından rahatlıkla oynanabiliyor. Oyunda kullanılan çarpıcı grafikler, göz alıcı efektler ve müthiş animasyonlar oyunun gerçekçi bir hal almasını ve göz doldurmasını sağlıyor.

Porsche, Lamborghini, Ferrari, Bugatti, McLaren ve Audi gibi son derece lüks ve hızlı arabalar ile katılacağınız yarışta nefes kesen zorlu anlar yaşayacak, sizi zorlayacak olan rakipleriniz ile mücadele edecek ve bitişe birinci varan olmaya çalışacaksınız. Başarılı bir arayüze sahip olan bu mükemmel araba yarışı oyununu mutlaka denemelisiniz.

Gerçek Bir Araba Yarışı : Racing indir